MULP40-1312
DigiKey raktári szám
179-MULP40-1312-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MULP40-1312
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC, 390VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
MULP40-1312 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 0,75" M. (76,2mm x 50,8mm x 19,1mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 390VDC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Áram - 1. kimenet
3.33 A