MULP40-1224
DigiKey raktári szám
179-MULP40-1224-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MULP40-1224
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC, 390VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
MULP40-1224 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 0,97" M. (76,2mm x 50,8mm x 24,7mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 390VDC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
1.67 A