MPB125-4350G
DigiKey raktári szám
179-2278-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPB125-4350G
Leírás
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 125W
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 4 Kimenet 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Áram - 3. kimenet
5 A
Gyrt.
Áram - 4. kimenet
500 mA
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelési feszültség
3 kV
Típus
nyitott
Hatásfok
83%
Kimenetek száma
4
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás, PFC, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Feszültség - 1. kimenet
3,3V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Feszültség - 2. kimenet
5V
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,00" M. (127,0mm x 76,2mm x 25,4mm)
Feszültség - 3. kimenet
12V
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 4. kimenet
-12V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
10 A
Alap típusszám
Áram - 2. kimenet
15 A