MBC250-1048G
DigiKey raktári szám
179-2438-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBC250-1048G
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MBC250-1048G modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
90%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,50" M. (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V
Alap típusszám
Áram - 1. kimenet
5.25 A