MAP80-1012G
DigiKey raktári szám
179-2355-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAP80-1012G
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
2.6 kV
Sorozat
Hatásfok
80%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
7,20" H. x 4,20" Sz. x 1,80" M. (182,9mm x 106,7mm x 45,7mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
7.5 A