LFWLT60-3000
DigiKey raktári szám
179-LFWLT60-3000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFWLT60-3000
Leírás
AC/DC CNVT 5.2V 12.5V -12.5V 60W
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 3 Kimenet 5,2V 12,5V -12,5V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LFWLT60-3000 modellek
Kategória
Áram - 3. kimenet
500 mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelési feszültség
4.242 kV
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
85%
Típus
nyitott
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
3
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Feszültség - 1. kimenet
5,2V
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,20" M. (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Feszültség - 2. kimenet
12,5V
Tanúsítvány
CE, cUL, Nemko, UL
Feszültség - 3. kimenet
-12,5V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
8 A
Alap típusszám
Áram - 2. kimenet
3 A