LFMWLT40-1004
DigiKey raktári szám
179-LFMWLT40-1004-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFMWLT40-1004
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 40W
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LFMWLT40-1004 modellek
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5.7 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,12" M. (101,6mm x 50,8mm x 28,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cUL, Nemko, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
830 mA