FLS250-2058
DigiKey raktári szám
179-FLS250-2058-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FLS250-2058
Leírás
AC/DC CONVERTER 58V 249W
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 58V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FLS250-2058 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
94%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
4,50" H. x 2,50" Sz. x 1,57" M. (114,3mm x 63,5mm x 39,9mm)
Feszültség - 1. kimenet
58V
Tanúsítvány
CB, CE, CSA, NEMKO, UL
Áram - 1. kimenet
6 A