DHP1-3-S12-M
DigiKey raktári szám
179-DHP1-3-S12-M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DHP1-3-S12-M
Leírás
DC-DC ISOLATED, 1 W, 2.97~3.63 V
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 84mA 2,97V - 3,63V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DHP1-3-S12-M modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
1 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
2 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
82,5%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
8-SMD modul, 5 kivezetés
Bemeneti feszültség (min.)
2,97V
Méretek
0,50" H. x 0,42" Sz. x 0,28" M. (12,8mm x 10,7mm x 7,0mm)
Bemeneti feszültség (max.)
3,63V
Tanúsítvány
cURus
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
84mA