0ZRC0040FF1E
DigiKey raktári szám
5923-0ZRC0040FF1E-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0ZRC0040FF1E
Leírás
PTC RESET FUSE 90V 400MA RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 90V 400 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
EDA / CAD modellek
0ZRC0040FF1E modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
550 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.29 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
90V
Max. tartóáram (Ih)
400 mA
Méretek
0,299" H. x 0,122" Sz. (7,60mm x 3,10mm)
Kioldási áram (It)
800 mA
Max. magasság (beültetve)
0,532" (13,50mm)
Max. áram
40 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)