0ZRB0185FF1E
DigiKey raktári szám
5923-0ZRB0185FF1E-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0ZRB0185FF1E
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 1.85 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0ZRB0185FF1E modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
30 mOhms
Gyártó
Bel Fuse Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
90 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Doboz
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. feszültség
30V
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. tartóáram (Ih)
1.85 A
Méretek
0,402" H. x 0,118" Sz. (10,20mm x 3,00mm)
Kioldási áram (It)
3.7 A
Max. magasság (beültetve)
0,618" (15,70mm)
Max. áram
40 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)