0AKNBK200-BB
DigiKey raktári szám
5923-0AKNBK200-BB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0AKNBK200-BB
Leírás
FUSE 200A 500V STUD MNT
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200A AC 500VDC DC biztosíték négyszögletes Csavaros rögzítés
Kategória
Névleges DC feszültség
500VDC
Gyártó
Bel Fuse Inc.
Felhasználás
Elektromos, ipari
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Doboz
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50kA
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
négyszögletes, penge
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Méretek
1,929" H. x 0,866" Sz. x 0,984" M. (49,00mm x 22,00mm x 25,00mm)
Biztosíték típusa
négyszögletes
Joule-integrál (I²t)
9350.0
Névleges áram (Amper)
200A