0AKHBK350-BA | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 5923-0AKHBK350-BA-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 0AKHBK350-BA |
Leírás | FUSE 350A 1000V STUD MNT |
Gyártói standard átfutási idő | 9 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 350A AC 1kVDC DC biztosíték négyzet Csavaros rögzítés |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges DC feszültség 1kVDC |
Gyártó Bel Fuse Inc. | Válaszidő Gyors |
Sorozat | Felhasználás Elektromos, ipari |
Csomagolás Doboz | Osztály aR |
Alkatrész státusza Aktív | Megszakítóképesség / névleges feszültség 50kA |
Rögzítés módja Csavaros rögzítés | Tokozás négyszögletes, penge |
Biztosíték típusa négyzet | Méretek 2,827" H. x 1,850" Sz. x 1,890" M. (71,80mm x 47,00mm x 48,00mm) |
Névleges áram (Amper) 350A |