0ADKC0500-BE
DigiKey raktári szám
5923-0ADKC0500-BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0ADKC0500-BE
Leírás
FUSE CERM 500MA 600VAC 500VDC
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 mA 600 V AC 500 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Lomha
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200A AC, 300A DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
0.287
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
cURus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges AC feszültség
600 V