0ACH-K100-TE
DigiKey raktári szám
5923-0ACH-K100-TETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5923-0ACH-K100-TECT-ND - Vágott szalag (CT)
5923-0ACH-K100-TEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0ACH-K100-TE
Leírás
FUSE BRD 100A 125VAC 72VDC 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 A 125 V AC 72 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0ACH-K100-TE modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
500A AC, 1kA DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
5000.0
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
AEC-Q200, cURus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,484" H. x 0,177" Sz. x 0,177" M. (12,30mm x 4,50mm x 4,50mm)
Névleges AC feszültség
125 V