0697W4000-02
DigiKey raktári szám
5923-0697W4000-02CT-ND - Vágott szalag (CT)
5923-0697W4000-02TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0697W4000-02
Leírás
FUSE BRD MT 4A 350VAC 72VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 A 350 V AC 72 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Furatszerelt Radiális, doboz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0697W4000-02 modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Lomha
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
101.0
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tanúsítvány
AEC-Q200, CQC, cURus, PSE, VDE
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,329" H. x 0,157" Sz. x 0,307" M. (8,35mm x 4,00mm x 7,80mm)
Névleges AC feszültség
350 V
DC hidegellenállás
0.014 Ohms