0697W4000-02 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 0697W4000-02 |
Leírás | FUSE BRD MT 4A 350VAC 72VDC RAD |
Gyártói standard átfutási idő | 9 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4 A 350 V AC 72 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Furatszerelt Radiális, doboz |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 0697W4000-02 modellek |
Kategória | Névleges DC feszültség |
Gyrt. | Válaszidő Lomha |
Sorozat | Tokozás |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Megszakítóképesség / névleges feszültség 100A |
Alkatrész státusza Aktív | Joule-integrál (I²t) 101.0 |
Rögzítés módja Furatszerelt | Tanúsítvány AEC-Q200, CQC, cURus, PSE, VDE |
Biztosíték típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,329" H. x 0,157" Sz. x 0,307" M. (8,35mm x 4,00mm x 7,80mm) |
Névleges AC feszültség 350 V | DC hidegellenállás 0.014 Ohms |