0679L9100-05
DigiKey raktári szám
5923-0679L9100-05TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5923-0679L9100-05CT-ND - Vágott szalag (CT)
5923-0679L9100-05DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0679L9100-05
Leírás
FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 A 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0679L9100-05 modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A AC, 300A DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
25.7
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
AEC-Q200, cURus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,240" H. x 0,100" Sz. x 0,110" M. (6,10mm x 2,54mm x 2,79mm)
Névleges AC feszültség
125 V
DC hidegellenállás
0.0066 Ohms