0652C1250-11
DigiKey raktári szám
5923-0652C1250-11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0652C1250-11
Leírás
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.25 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
10.13
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, cULus, UKCA
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,197" átmérő x 0,787" H. (5,00mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.052 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V