0603C1250-33
DigiKey raktári szám
5923-0603C1250-33-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603C1250-33
Leírás
FUSE CERM 1.25A 250VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.25 A 250 V AC 150 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1,5kA
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
0.96
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
CE, cURus, UKCA
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,250" átmérő x 1,252" H. (6,35mm x 31,80mm)
Névleges AC feszültség
250 V
DC hidegellenállás
312 mOhms