WLS28-2XW285XPBQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS28-2XW285XPBQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS28-2XW285XPBQ
Leírás
WORK LIGHT STRIP 285MM
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 11,22" (285,0mm) 12 ~ 30VDC Lapos, áttetsző
EDA / CAD modellek
WLS28-2XW285XPBQ modellek
Kategória
Tulajdonságok
Kaszkádolható, erős/tompított/ki fokozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Fényáram
800lm
Lencse típusa
Lapos, áttetsző
Hossz
11,22" (285,0mm)
Profil (sz x m)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC