WLS28-2XW1130XQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS28-2XW1130XQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS28-2XW1130XQ
Leírás
WORK LIGHT STRIP 1130MM
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 44,49" (1130,0mm) 12 ~ 30VDC Lapos, áttetsző
EDA / CAD modellek
WLS28-2XW1130XQ modellek
Kategória
Tulajdonságok
Kaszkádolható
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Fényáram
3200lm
Lencse típusa
Lapos, áttetsző
Hossz
44,49" (1130,0mm)
Profil (sz x m)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC