WLS28-2XGR-285SQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS28-2XGR-285SQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS28-2XGR-285SQ
Leírás
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa zöld, piros 11,22" (285,0mm) 12 ~ 30VDC Lapos, áttetsző
Kategória
Tulajdonságok
Kaszkádolható
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Ház anyaga
Alumínium (Al)
Sorozat
Névleges élettartam
75,000 óra
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
zöld, piros
Védettség
IP65/IP67/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Fényáram
300lm zöld, 200lm piros
Lencse típusa
Lapos, áttetsző
Hossz
11,22" (285,0mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Profil (sz x m)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC