WLS28-2CW570DXQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS28-2CW570DXQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS28-2CW570DXQ
Leírás
WORK LIGHT STRIP 570MM
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 22,44" (570,0mm) 12 ~ 30VDC Lapos, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLS28-2CW570DXQ modellek
Kategória
Tulajdonságok
Kaszkádolható
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Ház anyaga
Alumínium (Al)
Sorozat
Névleges élettartam
75,000 óra
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
fehér, hideg
Védettség
IP50 - porvédett
Fényáram
1600lm
Lencse típusa
Lapos, diffúz
Hossz
22,44" (570,0mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Profil (sz x m)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC