WLS28-2CW285DSQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS28-2CW285DSQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS28-2CW285DSQ
Leírás
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; DIFFUS
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér 11,22" (285,0mm) 12 ~ 30VDC Lapos, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLS28-2CW285DSQ modellek
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Tulajdonságok
Kaszkádolható
Sorozat
Ház anyaga
Alumínium (Al)
Csomagolás
Doboz
Névleges élettartam
75,000 óra
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Megvilágítási szín
fehér
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Fényáram
600lm
Védettség
IP65/IP67/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Hossz
11,22" (285,0mm)
Lencse típusa
Lapos, diffúz
Profil (sz x m)
1,10" x 0,82" (28,0mm x 20,9mm)