WLS27XWORXX3-0285DS24Q
DigiKey raktári szám
2170-WLS27XWORXX3-0285DS24Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27XWORXX3-0285DS24Q
Leírás
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa narancssárga, piros, fehér 11,22" (285,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
narancssárga, piros, fehér
Fényáram
185lm piros, 650lm fehér
Hossz
11,22" (285,0mm)
Alap típusszám
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő