WLS27XWGRYB5-1130DS24Q
DigiKey raktári szám
2170-WLS27XWGRYB5-1130DS24Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27XWGRYB5-1130DS24Q
Leírás
MULTICOLOR LIGHT STRIP 1130MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa piros, zöld, Kék, sárga, fehér 44,49" (1130,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLS27XWGRYB5-1130DS24Q modellek
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
piros, zöld, Kék, sárga, fehér
Fényáram
740lm piros, 16000lm zöld, 500lm kék, 2280lm sárga, 2600lm fehér
Hossz
44,49" (1130,0mm)
Alap típusszám
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő