WLS27XWGRYB5-0570DS24Q
DigiKey raktári szám
2170-WLS27XWGRYB5-0570DS24Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27XWGRYB5-0570DS24Q
Leírás
MULTICOLOR LIGHT STRIP 570MM
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa piros, zöld, Kék, sárga, fehér 22,44" (570,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLS27XWGRYB5-0570DS24Q modellek
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
piros, zöld, Kék, sárga, fehér
Fényáram
370lm piros, 800lm zöld, 250lm kék, 1140lm sárga, 1300lm fehér
Hossz
22,44" (570,0mm)
Alap típusszám
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő