WLS27XWGRYB5-0285HS24Q
DigiKey raktári szám
2170-WLS27XWGRYB5-0285HS24Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27XWGRYB5-0285HS24Q
Leírás
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa kék, zöld, piros, fehér, sárga 11,22" (285,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
kék, zöld, piros, fehér, sárga
Fényáram
185lm piros, 400lm zöld, 125lm kék, 570lm sárga, 650lm fehér
Hossz
11,22" (285,0mm)
Alap típusszám
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő