WLS27XWGRXX3-0570DS24Q
DigiKey raktári szám
2170-WLS27XWGRXX3-0570DS24Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27XWGRXX3-0570DS24Q
Leírás
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa zöld, piros, fehér 22,44" (570,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLS27XWGRXX3-0570DS24Q modellek
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
zöld, piros, fehér
Fényáram
800lm zöld, 370lm piros, 1300lm fehér
Hossz
22,44" (570,0mm)
Alap típusszám
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő