WLS27XW710DSQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS27XW710DSQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27XW710DSQ
Leírás
WORK LIGHT STRIP 710MM
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 27,95" (710,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLS27XW710DSQ modellek
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
fehér, hideg
Fényáram
2000lm
Hossz
27,95" (710,0mm)
Alap típusszám
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő