WLS27PXRGBW430DSQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS27PXRGBW430DSQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27PXRGBW430DSQ
Leírás
WLS27 PRO LIGHT STRIP; DIFFUSE W
Részletes leírás
Munkalámpa Kék, zöld, piros, fehér 16,93" (430,0mm) 18 ~ 30VDC Lapos, diffúz
Kategória
Tápfeszültség
18 ~ 30VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 50°C
Védettség
IP65/IP67/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Hossz
16,93" (430,0mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő