WLS27PXRGBW285HSQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS27PXRGBW285HSQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27PXRGBW285HSQ
Leírás
WLS27 PRO LIGHT STRIP; HEAVY DIF
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa Kék, zöld, piros, fehér 11,22" (285,0mm) 18 ~ 30VDC Lapos, diffúz
Kategória
Tápfeszültség
18 ~ 30VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 50°C
Védettség
IP65/IP67/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Megvilágítási szín
Kék, zöld, piros, fehér
Lencse típusa
Lapos, diffúz
Hossz
11,22" (285,0mm)
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő