WLS27PXRGBW285DSQ
WLS27PXRGBW285DSQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS27PXRGBW285DSQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27PXRGBW285DSQ
Leírás
COMPLETE UNIT LED STEADY
Részletes leírás
Munkalámpa Kék, zöld, piros, fehér 11,22" (285,0mm) 18 ~ 30VDC Lapos, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLS27PXRGBW285DSQ modellek
Banner Engineering Corporation
Névleges élettartam
50,000 óra
Sorozat
Végződtetés módja
csatlakozó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 50°C
Védettség
IP66/IP67/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Hossz
11,22" (285,0mm)
Tanúsítvány
CE, UKCA
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő
Alap típusszám
Tápfeszültség
18 ~ 30VDC