WLS27PXRGBW285DSKQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS27PXRGBW285DSKQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27PXRGBW285DSKQ
Leírás
WLS27 PRO LIGHT STRIP WITH IO-LI
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa Kék, zöld, piros, fehér 11,22" (285,0mm) 18 ~ 30VDC Lapos, diffúz
Kategória
Tápfeszültség
18 ~ 30VDC
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Tulajdonságok
Kaszkádolható, IO-Link
Sorozat
Ház anyaga
Alumínium (Al)
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 50°C
Megvilágítási szín
Kék, zöld, piros, fehér
Védettség
IP66/IP67/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Hossz
11,22" (285,0mm)
Lencse típusa
Lapos, diffúz
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő