WLS27CW1130DSPWMQ
DigiKey raktári szám
2170-WLS27CW1130DSPWMQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27CW1130DSPWMQ
Leírás
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 44,49" (1130,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Tulajdonságok
Kaszkádolható, dimmelhető
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
fehér, hideg
Fényáram
3200lm
Hossz
44,49" (1130,0mm)
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő