WLS27CGYRXX3-0850DS24Q
DigiKey raktári szám
2170-WLS27CGYRXX3-0850DS24Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS27CGYRXX3-0850DS24Q
Leírás
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa zöld, piros, sárga 33,46" (850,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Tulajdonságok
Kaszkádolható
Sorozat
Ház anyaga
Alumínium (Al)
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
zöld, piros, sárga
Védettség
IP66/IP67/IP69K - porálló, vízálló, vízhatlan
Fényáram
1200lm zöld, 555lm piros, 1710lm sárga
Lencse típusa
Cső alakú, diffúz
Hossz
33,46" (850,0mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Profil (sz x m)
1,06" (27,0mm) átmérő