WLS15CDW1200DSQP
DigiKey raktári szám
2170-WLS15CDW1200DSQP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLS15CDW1200DSQP
Leírás
WORK LIGHT STRIP 1200MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 47,24" (1200,0mm) 12 ~ 24VDC Lapos, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLS15CDW1200DSQP modellek
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 24VDC
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Tulajdonságok
Kaszkádolható, dimmelhető
Sorozat
Ház anyaga
Alumínium (Al)
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Kábel csatlakozóval (M12)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 60°C
Megvilágítási szín
fehér, hideg
Védettség
IP66/IP67 - porálló, vízálló, vízhatlan
Fényáram
1400lm
Lencse típusa
Lapos, diffúz
Hossz
47,24" (1200,0mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Profil (sz x m)
1,20" x 0,61" (30,6mm x 15,5mm)