WLF12PXRGB900SQP
DigiKey raktári szám
2170-WLF12PXRGB900SQP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLF12PXRGB900SQP
Leírás
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 900MM
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Kategória
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
90lm piros, 165lm zöld, 30lm kék
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Üzemi hőmérséklet
25°C
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
12V piros, 12V zöld, 12V kék
Csomagolás
Ömlesztve
Max. áram
600mA piros, 600mA zöld, 600mA kék
Alkatrész státusza
Aktív
Fényszög
120°
Típus
LED-modul
Tulajdonságok
Dimmelhető, IP66, IP67, IP69K, csatlakozóval
Szín
piros, zöld, Kék (RGB)
Méretek
925,00mm H. x 12,80mm Sz.
Hullámhossz
618nm piros, 520nm zöld, 464nm kék
Magasság
6,40mm