WLF12PXRGB2000SQP
DigiKey raktári szám
2170-WLF12PXRGB2000SQP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLF12PXRGB2000SQP
Leírás
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 2000MM
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLF12PXRGB2000SQP modellek
Kategória
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
200lm piros, 365lm zöld, 65lm kék
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Üzemi hőmérséklet
25°C
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
12V piros, 12V zöld, 12V kék
Csomagolás
Orsó
Max. áram
1,4A piros, 1,4A zöld, 1,4A kék
Alkatrész státusza
Aktív
Fényszög
120°
Típus
LED-modul
Tulajdonságok
Dimmelhető, IP66, IP67, IP69K, csatlakozóval
Szín
piros, zöld, Kék (RGB)
Méretek
2025,00mm H. x 12,80mm Sz.
Hullámhossz
618nm piros, 520nm zöld, 464nm kék
Magasság
6,40mm