WLC90WL30Q
DigiKey raktári szám
2170-WLC90WL30Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLC90WL30Q
Leírás
WORK LIGHT 90 X 90MM
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 3,50" (89,0mm) 12 ~ 30VDC Lapos, áttetsző
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLC90WL30Q modellek
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Ház anyaga
Alumínium (Al), nikkelezett
Sorozat
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP67/IP68G/IP69K - porálló, olaj és vízálló, vízhatlan
Megvilágítási szín
fehér, hideg
Lencse típusa
Lapos, áttetsző
Fényáram
700lm
Tanúsítvány
CE, cULus
Hossz
3,50" (89,0mm)
Alap típusszám
Profil (sz x m)
3,58" x 1,11" (91,0mm x 28,2mm)