WLC90WL30PWMQ
DigiKey raktári szám
2170-WLC90WL30PWMQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLC90WL30PWMQ
Leírás
WLC90 WORK LIGHT; DIMENSIONS: 90
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér 12 ~ 30VDC Lapos, áttetsző
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Tulajdonságok
Dimmelhető
Sorozat
Ház anyaga
Alumínium (Al)
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
fehér
Védettség
IP67/IP68/IP68G/IP69 - porálló, olaj- és vízálló, vízhatlan
Fényáram
700lm
Lencse típusa
Lapos, áttetsző
Profil (sz x m)
3,58" x 1,11" (91,0mm x 28,2mm)