WLB32ZC850PBQM
DigiKey raktári szám
2170-WLB32ZC850PBQM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLB32ZC850PBQM
Leírás
WORK LIGHT STRIP 850MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 33,46" (850,0mm) 90 ~ 264VAC Cső alakú, diffúz
EDA / CAD modellek
WLB32ZC850PBQM modellek
Kategória
Tulajdonságok
Kaszkádolható, erős/tompított/ki fokozat
Végződtetés módja
csatlakozó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Fényáram
2250lm
Hossz
33,46" (850,0mm)
Profil (sz x m)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
90 ~ 264VAC