WLB32ZC285PBQMC
DigiKey raktári szám
2170-WLB32ZC285PBQMC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLB32ZC285PBQMC
Leírás
WORK LIGHT STRIP 285MM
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 11,22" (285,0mm) 90 ~ 264VAC Cső alakú, diffúz
EDA / CAD modellek
WLB32ZC285PBQMC modellek
Kategória
Tulajdonságok
Kaszkádolható, erős/tompított/ki fokozat
Végződtetés módja
csatlakozó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Fényáram
750lm
Hossz
11,22" (285,0mm)
Profil (sz x m)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
90 ~ 264VAC