WLB32C570EPBQ
DigiKey raktári szám
2170-WLB32C570EPBQ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLB32C570EPBQ
Leírás
WORK LIGHT STRIP 570MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 22,44" (570,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
EDA / CAD modellek
WLB32C570EPBQ modellek
Kategória
Tulajdonságok
Erős/tompított/ki fokozat
Végződtetés módja
Csatlakozó (M12)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Fényáram
1500lm
Hossz
22,44" (570,0mm)
Profil (sz x m)
1,26" x 1,89" (32,0mm x 48,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC