WLB32C285PB
DigiKey raktári szám
2170-WLB32C285PB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLB32C285PB
Leírás
WORK LIGHT STRIP 285MM
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 11,22" (285,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WLB32C285PB modellek
Kategória
Tulajdonságok
Erős/tompított/ki fokozat
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Ház anyaga
Alumínium (Al)
Sorozat
Névleges élettartam
50,000 óra
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Kábelvezetékek
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
fehér, hideg
Védettség
IP50 - porvédett
Fényáram
750lm
Lencse típusa
Cső alakú, diffúz
Hossz
11,22" (285,0mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Profil (sz x m)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC