WLB32C1130M
DigiKey raktári szám
2170-WLB32C1130M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WLB32C1130M
Leírás
WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Munkalámpa fehér, hideg 44,49" (1130,0mm) 12 ~ 30VDC Cső alakú, diffúz
Kategória
Tulajdonságok
Mozgásérzékelés
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Ház anyaga
Alumínium (Al)
Sorozat
Névleges élettartam
50,000 óra
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Kábelvezetékek
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Megvilágítási szín
fehér, hideg
Védettség
IP50 - porvédett
Fényáram
3000lm
Lencse típusa
Cső alakú, diffúz
Hossz
44,49" (1130,0mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Profil (sz x m)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Alap típusszám
Tápfeszültség
12 ~ 30VDC