SLLP23-1540P88
DigiKey raktári szám
2170-SLLP23-1540P88-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLLP23-1540P88
Leírás
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fényfüggöny 23mm Kéz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SLLP23-1540P88 modellek
Kategória
Védett magasság
1540mm
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Üzemi tartomány
0,1m ~ 12,0m
Sorozat
Védettség
IP65/IP67 - porálló, vízálló, vízhatlan
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 55°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
24VDC
Védelem
Kéz
Alap típusszám
Érzékelési képesség
23mm