SD50P300WSQP
DigiKey raktári szám
2170-SD50P300WSQP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD50P300WSQP
Leírás
SD50 STATUS DISPLAY, MODBUS
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus (96 x 8) LED - fehér lemezre szerelhető Csatlakozó kábellel (M12)
Kategória
Tápfeszültség
12 ~ 30 VDC
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Végződtetés módja
Csatlakozó kábellel (M12)
Sorozat
Méretek
12,80" H. x 2,02" M. x 1,09" Mé. (325,0mm x 51,3mm x 27,7mm)
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 50°C