S22L2FRGB7Q
DigiKey raktári szám
2170-S22L2FRGB7Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S22L2FRGB7Q
Leírás
LED PNL IND MULTI DIF QUICK CON
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa Kék, Cián, zöld, Bíborvörös, piros, Fehér - hideg, sárga diffúz 10V ~ 30V 70mA gyorscsatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S22L2FRGB7Q modellek
Kategória
Áram
70mA
Gyártó
Banner Engineering Corporation
Panelkivágás formája
Kerek
Csomagolás
Tasak
Panelkivágás mérete
0,866" (22,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Lencse formája
Kerek lapos felső résszel
Típus
LED
Fényerősség
Lámpa színe
Kék, Cián, zöld, Bíborvörös, piros, Fehér - hideg, sárga
Végződtetés módja
gyorscsatlakozó
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Védettség
IP66, IP67, IP69K
Minősítések
DC
Alap típusszám
Feszültség
10V ~ 30V